Ana içeriğe atla

Keçeden kapı süsü yapımı

keceden-kapi-susu-nasil-yapilir
Keçe malzemesinden kapı süsü yapımı örneği


Keçeden kapı süsü nasıl yapılır?

                                                                         -Videolu Anlatım-

Hoş geldiniz, sevgili öğrenciler, sanatseverler ve değerli takipçilerimiz. Bu konumuzda sizlere, kapılarımıza sıcak bir tebessüm ve estetik katan, misafirlerimize bir "hoş geldiniz" diyen kapı süslerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Kullanacağımız ana malzememiz keçe olacak.

Kapı süsünde kullanacağımız malzemeler:


1.  35x26 ebatlarında kalın keçe

2.  Süslemek için A4 boyutunda renkli ince keçeler

3. "Hoş geldiniz" yazısı

4.  Asmak için ip (Misal; Jut halat) tercihen başka ipler de kullanılabilir.

5.  Karbon kağıdı

6.  Yapıştırıcı

7.  Cetve

8.  Nervürlü makas veya düz makas

9.  Yuvarlak bir kalıp (Su bardağı olabilir)

Keçeden kapı süsü videosu:


Keçeden kapı süsü modelleri:

kece-kapi-susu
Kapı Süsü
kapi-susu-nasil-yapilir
Kapı süsü model 2

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..