Ana içeriğe atla

Keçeden portföy çanta yapımı

Keçeden Portföy çanta nasıl yapılır?          

-Videolu anlatım-


portfoy-canta-nasil-yapilir
Portföy Çanta 

   Bu uygulamalı dersimizde sizlere neredeyse bütün bayanların kullanım eşyası ve zarif bir aksesuarı portföy çanta yapımını anlatacağız. Sizler de videolu anlatımımızı sonuna kadar izleyerek kolayca keçeden porföy çanta yapalirsiniz. 

   Yeteri kadar kabiliyetiniz olmadığını düşünüyorsanız, o kadar da zor olmadığını bilmenizi isteriz. Diğer aksesuar uygulamalarıyla da pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Portföy çanta yapımında kullanacağımız malzemeler:

1. 46x21 ebatında kalın keçe

2. Süslemek için 4 cm. ebatlarında 2 parça keçe

3. Toka için mıknatıs

4.  Dikim için etamin ipi

5. Etamin iğnesi

6. Yapıştırıcı

7. Çarklı zımba (delmek için)

8.  Nervür makası ve normal makas

9. Cetvel ve kalem
porffoy-canta-yapimi
Keçeden Portföy çanta

Keçeden portföy çanta videosu:

kece-canta-yapimi-video
Kırmızı renk keçeden porföy çanta
kece-canta-ornekleri
Keçe çanta modeliYorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..