Ana içeriğe atla

Deriden cep telefonu kılıfı yapımı

deriden-cep-telefonu-kilifi-nasil-yapilir-izle
Deriden telefon kılıfı yapımı-Video

Deriden cep telefonu kılıfı nasıl yapılır?

-Videolu anlatım-


Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum"un değerli ziyaretçileri...
Bu konumuzda sizlere deriden cep telefonu kılıfının yapımını adım adım videolu olarak anlatacağız.
Sizler de bu sayede videolu anlatımımızı izleyerek kolaylıkla kendi cep telefonunuzun kılıfını kendiniz yapabileceksiniz. 
Bu ürünü dilerseniz kendi cep telefonunuz için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Deriden cep telefonu yapımı videosuna geçmeden kullanacağınız malzemelerden bahsedelim:
1. Bir parça yumuşak deri
2. Süslemek için iki farklı yumuşak deri
3. Dikim için mumlu ip
4. Desen vermek için nervür makası (yoksa normal makas da kullanabilirsiniz.)
5. Dikiş kısımlarını delmek için çarklı zımba (kemer deleceği. Eğer sizde bu alet mevcut değilse, el yordamıyla  da yapabilirsiniz.)
6. Cetvel
7. Yapıştırıcı


Deriden telefon kılıfı yapımı videosu:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..