Ana içeriğe atla

Ahşap üzerine fotoğraf montajı l Dekupaj tekniği - VİDEO

ahsa-uzerine-foto-yap-dekupaj
Dekupaj Tekniği | Ahşap üzerine fotoğraf montajı

Dekupaj tekniğiyle ahşap üzerine fotoğraf ekleme

- Videolu Anlatım-


Diğer dekupaj örneklerimiz:


Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un kıymetli ziyaretçilertleri...

Yine eğlenceli, terapi edici ve faydalı bir video anlatımımızla karşınızdayız.
Bir çogunuzun çok seveceğine inandığımız ve büyük ihtimal de yine bir çoğunuzun uygulamak isteyeceği bir çalışma...

Kısaca dekupaj, renkli kağıtları ahşap gibi bir nesne üzerine tutkalla yapıştırmak suretiyle dekore etmektir.

Bu videolu uygulamamızda dekupaj tekniğini kullanarak ahşap üzerine fotoğraf transeferi (eklemesi veya yanması) yaptık.

Siz de bu şekilde ahşap malzememelerinizin, örneğin tepsilerinizin, sehpahalarınızın, masalarınızın, sandalyalerinizin, taburelerinizin küçük ve ahşap dekoratif eşyalarınızın üzerine bu tekniği kullanarak dilediğiniz fotoğrafı yansıtabilirsiniz.

Ayrıca bu videomuzda ahşap üzerine fotoğraf transeferi yaparken önemli püf noktaları da öğrenmiş olacaksanız.

- VİDEO:

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..