Ana içeriğe atla

Örgüden çocuk PANDUF yapımı | Ev botu

ev-botu-yapımı-video
Kadifeden panduf yapımı- Videolu Anlatım


Panduf / Ev botu nasıl yapılır? 

-Videolu anlatım-


Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum"un çok değerli ziyaretçileri...

Yine sizlerin beğenerek izleyeceğinize ve derhal uygulamaya geçeceğinize inandığımız harika bir videoyla karşınızdayız. 


Abone olduğunuza inanarak teşekkür ederiz ve videomuza geçebiliriz. 

Evet, dostlar; bu videomuzda sizler için başlıkta da gördüğünüz üzere çoçuk pandufu yaptık; diğer bir ifadeyle ev botu... Sizlerin de uygulayabilmesi adına tane tane anlattık. Videomuzu dikkatle izleminizi tavsiye ederiz. 

Sizi daha fazla kelime kalabalığına boğmadan videomuzla başbaşa bırakıyoruz:


Örme Çoçuk Panduf Yapımı Videosu:
 Diğer model (ler):

panduf-yapimi-ev-botu-modelleri

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..