Ana içeriğe atla

Perdeleriniz dekoratif görünsün, kombi peteklerinizin önüne geçmesin ve sararmasın: İşte çözüm!

perde-aparati-perde-dekoratif-susu
Perde aparatı

Isı kaybını azaltan perde  aparatı ve perde süsü yapımı

-Videolu anlatım-

Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum" websitemizin ve video kanalımızın değerli takipçileri...

Bu konumuzda sizlere son derece faydalı, ekonomiye katkısı olan, dekoratif ve estetik yönden de son derece harika bir uygulamamızdan bahsedeceğiz.

Bir çoğumuzun evinde perdelerimiz pencere altlarındaki kombi veya kalorifer peteklerinin üzerine dökülüyor. Bu durum hem ısı kaybına sebep oluyor, hem perdelerin sararmasına hem de estetik olmayan itici bir görüntü ortaya çıkarıyor.

İşte tamda bu konuda çok güzel bir çözüm yoluna gidiyoruz. Bu sayede;

- Hem ısı kaybı önlenmiş oluyor
- Hem perdelerimiz sararmış olmaktan kurtuluyor
- Hem de perdemiz üzerinde çok şık bir görüntü elde etmiş oluyoruz.

İşte ısı kaybını önleyen perde aparatı:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..