Ana içeriğe atla

Alize Puffy Ana kucağı (port bebe battaniye) bebe tulumu yapımı | Özel tasarım- VİDEO

anakucagi-bebek-puseti-bebek-battaniyesi-yapilisi
Anakucağı (bebek  puseti) yapımı
 

Ana kucağı yapımı | Hem bebe puseti olarak kullan hem bebe battaniyesi! Harika bir yöntem!- Alize Puffy 

- Videolu anlatım-


Merhabalar," El Sanatları öğreniyorum"un değerli ziyaretçileri...

Başka yerde bulamayacağınız çok özel bir videoyla karşınızdayız. Özel tarafına geleceğiz.
Bu videoumuzda sizlere bebekler için 
 Anakucağı yapımını, diğer bir ifadeyle portbebe battaniyesi veya da bebe tulumu- bebe puseti olarak bilenen bebe battaniyesi yapacağız.

Fakat yapacağımız bu Alize Puffy'den yapacağımız  bebe battaniyesinin diğerlerinden önemli bir farkı olacak...

Normalde 6 ay gibi bir sürede kullanabileceğiniz bebe ana kucağını uygulayacağımız bir yöntemle daha uzun vadeli ve kullanışlı hale getireceğiz.

Evet, hatırlatmak isteriz ki bu tasarımın başka bir yerde örneği yok...

Yani hem bebe battaniyesi olarak kullanabileceksiniz hem de bebe puseti! Daha ne olsun!


Umarız siz de beğenirsiniz. Şimdi video uygulamasına geçelim.

VİDEO:Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..