Ana içeriğe atla

En iyi keçe çanta modeli yarışması sonucu açıklandı!

kece-canta-modelleri
El Sanatları Öğreniyorum, En İyi Keçe Çanta Modeli Yarışması

Kursiyerlerarası yapılan EN İYİ KEÇE ÇANTA MODELİ YARIŞMASI sonucu;

 📹 (İlgi yarışmanın videosu aşağıdadır.)

   12/01/ 2020 ve 19/01/2020 tarihleri arasında yapılan yarışmamıza kursiyerlerimiz 45 farklı keçe çanta modeliyle yarışmamıza dahil oldu. Birbirinden güzel çanta modelleri arasından "en iyisi"ni seçmek için oylamaya sunduk. 

El Sanatları Öğreniyorum'un takipçileri bir hafta boyunca dijital ve tarafsız bir ortamda oylarıyla "en iyi keçe çanta modeli"ni seçti. Buna göre;

✔️ BİRİNCİLİK,  % 11'lik bir puanla  aday numarası ( 38 ) olan keçe çanta modeline ait.

"En İyi Keçe Çanta Modeli Yarışması" Birincisi


👍 Bütün adayların aldığı (%) yüzdelik puan tablosu:

   Bu vesileyle birbirinden güzel emek yüklü çalışmalarıyla yarışmamıza iştirak eden bütün kursiyerlerimize ve oylarıyla katılımda bulunan El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçilerine teşekkür ediyoruz.

Bir yere ayrılmıyoruz.

  El Sanatları alanındaki mevcut çalışmalarımızı ve yarışmalarımızı Video kanalımızdan🔗  takip edebilirsiniz.

Başka bir yarışmamızda görüşmek dileğiyle... 

   El Sanatları Öğreniyorum Ekibi


"En İyi Keçe Çanta Modeli Yarışması"na ait ilgili video:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..