Ana içeriğe atla

Penye ipten çanta yapımı | Penye ipinden şık örgü plaj çantası yapımı - İzle öğren Satın Al

                                                                                                                                                            penye-ipten-canta-yapimi-video

                                    


Penye ipten el çantası yapımı / Plaj Çantası


-Videolu anlatım-


El Sanatları Öğreniyorum'un değerli izleyicileri, bugün size Penye ipten çanta yapımını anlatacağız. Videomuzu izlediğinizde gerçekten de çok şık, kullanışlı ve kolay yapımı olan bir penye ipten çanta yapımıyla karşılaşacaksınız. Hem izleyin, hem öğrenin hem de dilerseniz satın alın!

İşte videosu... Penye ipten kolay çanta yapımı:

VİDEO:


Penye ipten çanta satın al

penye-ipten-canta-yapimi


penye-ipten-el-cantasi-yapimi- Videomuzda anlattığımız teknikle yapılmış başka bir penye ipten çanta modeli:
penye-ipten-canta-modeli
Penye ipten çanta modeli Kırmızı Siyah


penye-ipten-canta-modeli
Penye ipten çanta modeli 


penye-ipten-canta-modeli
Penye ipten çanta modeli 


Sizler de "penye ipten çanta yapımı" vidomuzu izleyerek yapmış olduğunuz çantalarınızın modellerini bize gönderebilirsiniz. Biz de websitemizde çanta modelinizi yayınlamaktan memmuniyet duyarız. Buradaki iletişim adreslerimiz vasıtasıyla gönderebilirsiniz.


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..