Ana içeriğe atla

Maske nasıl yapılır? Evde maske yapımı - VİDEO

maske-nasil-yapilir
Maske nasıl yapılır? Evde kolay maske yapımı

Evde kolay maske yapımı

-Videolu Anlatım-

Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum" un değerli ziyaretçileri....

   Malum, dünyamızı ve ülkemizi saran Koronavirüs hastalığı (COVID-19) salgınına karşı çeşitli tedbirler alanıyor.

Şüphesiz bunlardan en etkili ve güzel olanı #EvdaKal kampanyası... Biz de, zaten uygulama alanı el sanatları ve el işleri olan kanalımız olarak bu sürece küçük de olsun bir katkı sağlamayı düşündük ve evde herkesin yapabileceği kolay maske yapımını uygulamalı olarak anlattık. Amacımız sadece maskeden ibaret değil. Sizlerin ev içinde sıkılmadan üretime dönük faaliyetlere katılımınızı sağlamak istedik. Bu sebeple de az da olsun evden çıkmalara mani olabilirsek ne mutlu bize. Bu ve bunun gibi içeriklerimizi izleyerek ailecek hem üretime katılabilir hem de ürkütücü hastalık haberlerinden bir nebze de uzak kalmış olursunuz.

Ayrıca bu maskeyi sadece bu gibi olağanüstü durumlarda değil, günlük rutin ev temizliğinde kullandığınız kimyasallara maruz kalmamak için de kullanabilirsiniz.

İŞTE EVDE KOLAYCA YAPABİLECEĞİNİZ MASKE:Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..