Ana içeriğe atla

Kartondan cep telefonu standı (tutucusu) yapımı - VİDEO

cep-telefonu-standi-yapimi
Kartondan cep telefonu (standı) tutucusu yapımı


Çok işinize yarayacak kartondan CEP TELEFONU STANDI yapımı | Cep telefonu tutucu

- Videolu Anlatım-

Cep telefonu tutucu: 

Bir çoğumuz zaman zaman cep telefonumuzla film veya bir video izlemek, oyun oynamak veya da e-kitap okumak istemişizdir.

Fakat bunu yapabilmemiz için telefonumuzu bir cisimle desteklememiz gerekiyor. Ancak çoğu zaman bunu başarmak zor oluyor. Telefonumuzu ya destekleyemiyoruz ya da kayıyor. Ve son derece sinir bozucu bir durum ortaya çıkıyor. İşte biz de bu evre telefonunuzu sabitleyecek ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz bir telefon standı yapımını keşfettik. Yani cep telefonu tutucusu da diyebiliriz. Kartondan kolay bir şekilde yapacağınız bu kartondan cep telefonu standı işinizi çok kolaylaştıracak.

VİDEO:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..