Ana içeriğe atla

Anne bebek bakım sırt çantası dikimi | Nasıl yapılır? - VİDEO


anne bebek bakım çantası dikimi
Kolay anne bebek bakım çantası dikimi


Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum" YouTube Kanalımızın, websitesine hoş geldiniz!

Bu haftaki videomuz, anne adaylarının mutlaka hazırlaması gereken…
Bebek sahibi annelerin de mutlaka bulundurması gereken çok güzel bir ürüne ait özel bir videoyla karşınızdayız!

 Bu videomuzda ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI YAPIMINI anlatacağız. Hem de portatif Özel alt değiştirme ilavesiyle birlikte!..

  Hem anne bakım sırt çantası olarak kullanabilecek, hem de üst tutaccağıyla birlikte el ve kol çantası olarak da kullanabilirsiniz. Malum, kullanım alanı çok geniş… Yolculuklarda, ziyaretlerde, hastanelerde, alışverişlerde kısacası dışarı adımını attığınız her yerde ihtiyacınız olacak.

Sizleri, büyük bir emek ve özveriyle hazırladığımız, herkesin yapabileceği kolaylıkta adım adım, tane tane anlattığımız anne ve bebek bakım çantası yapımıyla başbaşa bırakıyoruz, buyrun:

VİDEO:Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..