Ana içeriğe atla

Bebek emzirme önlüğü dikimi | Bebek emzirme örtüsü nasıl dikilir? - Videolu Anlatım

bebek-emzirme-önlüğü-dikimi
Bebek emzirme önlüğü dikimi


Bebek bakım önlüğü/örtüsü nasıl dikilir?

-Video-      Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum websitemize hoş geldiniz;

  El sanatlarına ve aile içi üretimine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta “Anne bebek Bakım Çantası” yapımını anlatmıştık. Gerçekten bebek sahibi bütün annelerin işine yarayacak özellikli bir çanta oldu. Herkesin yapabileceği şekilde adım adım, tane tane anlattık.
Bu videoumuzda ise yine annelerin çok işine yarayacak “Bebek Emzirme Önlüğü dikimini” yaptık. Diğer bir ifadeyle "Bebek Emzirme Örtüsü dikimi"

  Önlüğün dikiminde müslin kumaşı kullandık. Bunun sebebi pamuktan ve yumuşak dokulu olmasından dolayı bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecektir.

Ayrıca bebeğiniz büyüdükten sonra da örtü olarak da kullanabileceğiniz şekilde tasarladık. İşte o videomuz, haydi hep birlikte yapalım:

VİDEO:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..