Ana içeriğe atla

Doğum Günü Hediye Paketi Yapımı | Hediye Paketi Nasıl Yapılır? -Videolu Anlatım

hediye paketi yapımı
Doğum Günü Hediye Paketi Yapımı- Kendin Yap


Kolay Doğum Günü Hediye Paketi Yapımı

-Videolu Anlatım-


   Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum" kanalımızın, değerli ziyaretçileri...

  Bu haftaki videomuz, "Kağıttan Neler Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptinde, Doğum Günü Hediye Paketi Yapımı üzerine...
  Sevdiklerinizin doğum günlerinde onlara vereceğiniz hediyenin paketini kendiniz yaparak daha anlamlı kılabilirsiniz.
İzlemesi keyifli, eğlenceli, basit ve anlaşılır bir anlatımımızla siz de kolayca hediye paketi yapımını öğreneceksiniz.

  Kurdelesi (fiyonku) dahil bütün parçalarını tek tek anlattık. Bütün parçalar derken öyle gözünüzü korkutmasın, inanın yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

  Bu hediye paketi yapılışı size başka hediye paketi yapımı için fikir verecektir. Fakat biz sizin daha önce de başka bir versiyonunu yapmıştık.
   Aşağıdaki yeni videomuzu izledikten sonra "Hediye Paketi Yapımı ilk versiyon"u da izleyebilirsiniz.

VİDEO:Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..