Ana içeriğe atla

Ay dede yastığı dikimi nasıl yapılır? Anlatımlı- İZLE ÖĞREN SATIN AL

aydede-yastik-dikimi-nasil-yapilir
Ay dede Yastık Dikimi


Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum" kanalımıza hoş geldiniz.

    Bu videomuzu izlediğinizde, evinize neşe katacak dekoratif bir ay dede yastık yapımını öğreneceksiniz.

 Aydede yastık kalıbının ölçülerini de veriyoruz. Bu sayede aydede yastığının dikimini siz de kolaylıkla yapabilecekseniz. Bununla birlikte genel yastık dikiminin nasıl yapıldığına dair pratik kazanacaksınız.

Diğer dekoratif veya ev kullanımı yastık dikimlerinde de zorlanmayacaksınız. "Nasıl yapılır?" tarzı diğer eğitim videolarımızı da izleyerek bir çok el sanatı ve dekorasyon alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Dilerseniz YILDIZ YASTIK DİKİMİ videomuzu da izleyerek yıldız yastığını Aydedeyle güzel bir kombin hâline getirebilirsiniz.

Şimdi Aydede Yastığı dikimi videomuza geçelim:

VİDEO:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..