Ana içeriğe atla

Yuvarlak babynest- bebek oyun yatağı yapımı

yuvarlak-babynest-dikimi
Yuvarlak babynest yapımı-bebek oyun yatağı


Merhabalar;
"Kendin Yap Fikirleri" video eğitimi çerçevesinde hazırladığımız bu videomuzda sizlere yapımı gerçekten çok basit ama bir o kadar da kullanılışlı ve zarif bir yuvarlak babynest- bebek oyun yatağı yapımını anlatacağız.
Son derece pratik ve kolay teknikler kullandığımız bu Babynest dikiminde yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Elde edeceğiniz bu ürün üzerinde bebeğiniz güvenle oynayacak. Ayrıca oyun minderi veya da oyun halısı olarak da bilenmektedir.

Video sonunda; - Yuvarlak babynest dikimini - Babynest kalıp nasıl çıkarılır? öğreneceksiniz. - Ayrıca baynest modelleri hakkında fikirler edineceksiniz.
İzleyeceğiniz bu videoyu El Sanatları merakı olan veya da "Kendin Yap" ve "Naıl Yapılır" tarzı içeriklere merakı olan çevrenizle de paylaşabilirsiniz. Onlar da kendi ürünlerini kendileri yapmış olurlar.
Biliyorsunuz ki insanın kendi yaptığı ürünü kullanması büyük mutluluktur.


VİDEO:

                                                    Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..