Ana içeriğe atla

Desenli ve kağıt misafirlik peçete katlama şekilleri | Peçete nasıl katlanır?
pecete-katlama-sekilleri-teknikleri-pecete-katlama-nasil-yapilir
Peçete katlama


PEÇETE NASIL KATLANIR? PEÇETE KATLAMA SANATI 


Merhabalar,

   El Sanatları Öğreniyorum kanalımızda, yine bir "Kendin Yap" ve "Nasıl yapılır?" tarzı bir eğitim videomuzla karşınızdayız.

   Yemek yapmak nasıl bir sanatsa sunum da bir sanattır. Biz de bu doğrultuda misafirlerinizi ağırlarken, hazırladığınız en güzel yemekleri en nezih ve estetik bir sofrada sunabilmenize yardımcı olabilmek için peçete katlama şekillerini/tekniklerini göstermek istedik.

   Sizin için seçtiğimiz, kolaylıkla yapabileceğiniz 4 adet peçete katlama modellerini gösterdik.Garson peçetesi veya garson katlı peçetesine alternatif olarak kendinizin yapabileceği hem sade, hem şık hem de yapımı çok kolay! Evinize gelen misafirlerinize, davetlerinizin şekline göre dilediğiniz renk ve desende peçeteyi kullanabilirsiniz.

Genel olarak Fransız stil peçete katlamayla harmanladığımız şekillere ek olarak bir de kumaş peçete katlama tekniğine de bir tane örnek gösterdik.

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..