Ana içeriğe atla

Beşik yan korumalığı nasıl yapılır? | Beşik korumalığı minderi dikimi- Videolu Anlatım

 

Beşik yan kenar korumalığı nasıl dikilir?


Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;


"Nasıl yapılır?" ve "Kendin Yap" konulu bu haftaki "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda bu hafta beşik korumalığı nasıl yapılır?'ı anlattık. 

Bu videoyu izlediğinizde bebeğinizi dış tehlikelerden koruyacak olan beşik korumalığı dikimini öğreneceksiniz. Bu ürün aynı zamanda bebeğinizin beşiğine çok şık bir görünüm kazandıracaktır.

Beşik tamponu ve beşik kenar astarı /beşik yan koruma olarak da bilinen bu beşik / yatak korumalığı yapımını öylesine basit ve eğlenceli bir şekilde anlattık ki siz de çok kolaylıkla yapabileceksiniz. 

Bütün ölçülerini eksiksiz bir şekilde verdiğimiz beşik kenarlık korumalığı dikimi videomuzu çevrenizle de payşabilirsiniz. Böylelike daha geniş bir kitleye ulaşarak video eğitimlerimize ve üretime katılımı artırmış olacağız.

VİDEO:
Beşik içerisinde gördüğünüz ürünleri siz de yapabilirsiniz:

-------------

Beşik kenarlık koruması videomuzun yapım aşamaları:

00:00 Giriş- Beşik korumalığı ön izleme 00:34 Beşiğin uzun kenarları için kumaş ölçüleri 00:49 Beşiğin uzun kenarlarının dikimi 03:20 Kenar süsleri için olarak fiyonk yapımı 04:24 Fiyonkları beşik yan korumalıklarına dikiyoruz 05:13 Beşik ayak ucu korumalığını dikiyoruz 06:18 Beşiğin baş tarafına dekoratif kral tacı yapıyoruz 09:01 Beşik korumalığı parçalarını birleştiriyoruz.

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..