Beşik yan korumalığı nasıl yapılır? | Beşik korumalığı minderi dikimi- Videolu Anlatım

 

Beşik yan kenar korumalığı nasıl dikilir?


Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;


"Nasıl yapılır?" ve "Kendin Yap" konulu bu haftaki "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda bu hafta beşik korumalığı nasıl yapılır?'ı anlattık. 

Bu videoyu izlediğinizde bebeğinizi dış tehlikelerden koruyacak olan beşik korumalığı dikimini öğreneceksiniz. Bu ürün aynı zamanda bebeğinizin beşiğine çok şık bir görünüm kazandıracaktır.

Beşik tamponu ve beşik kenar astarı /beşik yan koruma olarak da bilinen bu beşik / yatak korumalığı yapımını öylesine basit ve eğlenceli bir şekilde anlattık ki siz de çok kolaylıkla yapabileceksiniz. 

Bütün ölçülerini eksiksiz bir şekilde verdiğimiz beşik kenarlık korumalığı dikimi videomuzu çevrenizle de payşabilirsiniz. Böylelike daha geniş bir kitleye ulaşarak video eğitimlerimize ve üretime katılımı artırmış olacağız.

VİDEO:
Beşik içerisinde gördüğünüz ürünleri siz de yapabilirsiniz:

-------------

Beşik kenarlık koruması videomuzun yapım aşamaları:

00:00 Giriş- Beşik korumalığı ön izleme 00:34 Beşiğin uzun kenarları için kumaş ölçüleri 00:49 Beşiğin uzun kenarlarının dikimi 03:20 Kenar süsleri için olarak fiyonk yapımı 04:24 Fiyonkları beşik yan korumalıklarına dikiyoruz 05:13 Beşik ayak ucu korumalığını dikiyoruz 06:18 Beşiğin baş tarafına dekoratif kral tacı yapıyoruz 09:01 Beşik korumalığı parçalarını birleştiriyoruz.

Değerlendirme:

Yorum Gönderme

0 Yorumlar