Ana içeriğe atla

Cibinlik nasıl dikilir? Bebek beşiği cibinlik yapımı ve montajı | Cibinlik nasıl takılır?
El yapımı cibinlik...


Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;


"Nasıl yapılır?" ve "Kendin Yap" konulu "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda bu hafta Evde cibinlik nasıl dikilir?'i anlattık. 

Aslında bir önceki "Beşik yanı korumalığı nasıl yapılır?" isimli videomuzun devam niteliğindedir. Orada gerçekten çok ve kullanışlı ve bebeğinizi emniyet altında tutan bir beşik korumalı yaptık. Mutlaka o videoya da bir uğrayın derim...

Bu videomuzda ise yine bebeğinizi sinek, arı, böcek gibi haşerattan ve bir takım olumsuz etkilerden koruyacak olan ve aynı zamanda bebeğinizin beşiğine çok şık bir görüntü katacak olan cibinlik yapımını anlattık.

Bebek ürünleri satan bir mağazadan temin ettiğimiz bir cibinlik abaratı üzerine, dikmek suretiyle giydirdiğimiz cibinliği siz de kolayca yapabileceksiniz.

 Bu videomuzu izlediğinizde, bebeğiniz için cibinlik yapımını öğrenmekle kalmayıp yeni fikirler keşfedebilecek, bu sayede başka alanlarda kullanılan, örneğin yatak odası cibinliği, sünnet cibinliği gibi çeşitli cibinlikleri kolaylıkla yapabileceksiniz.

Ayrıca kullanılan malzemelerle birlikte cibinlik aparatının nasıl takıldığını da göreceksiniz.

VİDEO:


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..