Ana içeriğe atla

Dudak aparatından madalyon kolye yapımı | Kolye nasıl yapılır? Kum boncuk ve kristal boncukluVİDEOMerhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri... Yine bir "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konulu El işleri ve eğitim videomuzla karşınızdayız.

Bu videomuzda sizlere hem kendinizin kullanabileceği hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir takı yapımını anlatacağız.

Dudak aparatlarından, kristal ve kum boncuktan bir madalyon kolye yapacağız hep birlikte... Estetik açıdan da göz dolduran bu takıyı videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dudak aparatlı kolye yapımında kullanılan malzemeler:

* Bir miktar 4 numara kristal boncuk

* Bir miktar 2 numara kristal boncuk

* Bir miktar kum boncuğu

* Bir miktar takı yapımında kullanılan dudak aparatı

* Bir miktar çelik tel

* Boncuk iğnesi

* Ve boncuk ipi...


Şu videolar da size göre:

* Boncuktan papatya desenli kolye yapımı

* Miyuki bileklik yapımı


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..