Ana içeriğe atla

Evde kararan gümüş parlatma nasıl yapılır? | Gümüş temizleme ve parlatma yöntemleri

evde kararmış gümüş parlatma
Evde gümüş parlatmaMerhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;


"Nasıl yapılır?" ve "Kendin Yap" konulu "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda bu hafta hemen hemen hepimizin ihtiyaç duyduğu çok önemli bir pratik bilgileri sizlerle paylaşacağız.
Bu haftaki videomuzda evde kararmış gümüş parlatma nasıl yapılır? uygulamalı olarak göstereceğiz. Üstelik birbirinden kolay ve etkili 3 çeşit basit yöntemle!..

VİDEO:
Herkesin evinde mutlaka bulunabilecek malzemelerden derledik. Değerli zamanınızı harcamadan bu basit yöntemle sizde gümüşlerinizi parlatabileceksiniz. 

* Gümüş yüzük nasıl parlatılır?
* Gümüş zincir nasıl parlatılır?
* Gümüş kolye nasıl parlatılır?

Ayrıca uygulayacağınız bu basit yöntemlerle evinizdeki gümüş tepsilerinizi, gümüş tabaklarınızı, gümüş çatal ve kaşıklarınızı ve gümüş bardaklarınızı da parlatabilirsiniz.


Gümüşü ne parlatılır? Parlatmada kullanılan üç yöntem:

00:23 Birinci yöntem: Diş macunuyla gümüş parlatma 01:42 İkinci yöntem: Limon suyu ve tuz ile gümüş parlatma 02:48 Üçüncü yöntem: Sirke ve karbonat ile gümüş parlatma 04:13 En iyi gümüş parlatma yöntemi hangisi?


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..