Ana içeriğe atla

Kokulu taş tozundan isimlik yapımı | Taş tozundan neler yapılır?- Taş tozu süsleme

Taş tozundan neler yapılır?

VİDEOLU ANLATIM


Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;


  Bu hafta dekoratif ve hediyelik bir ürünün yapımıyla karşınızdayız. Bu videomuzda kokulu taş tozundan isimlik yapımını anlatacağız. Eğlenceli ve sizi yormayacak olan videomuzu izleyerek siz de taş tozundan bu güzel isimliği yapabileceksiniz.

Doğum günlerinden tutun da bir çok özel günler için hediyelik eşya olabileceği gibi kendi hayal gücünüzü de katarak dekoratif eşya olarak da evinizin en nadide köşelerinde kullanabilirsiniz. 

Video içerisinde muhakkak çok seveceğinize inandığımız ve izlediğiniz de sizin de yapmak isteyeceğiniz bir dekupaj tekniğini de anlattık. Bu teknikle slikon kalıptan çıkardığımız taş tozu çerçeveye resim transfer edeceğiz. Yani dekupaj tekniğiyle taş tozuna resim transferi...

VİDEO:Bütün bu güzel çalışmalarımızı takip etmek için YouTube Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın.


Bu videoyu izlediğinizde;

- Taş tozu süsleme ve isimlik yapımında kullanılan malzemeler nelerdir?

- Slikon kalıplar nerelerde kullanılır

- Taş tozu kalıplara nasıl dökülür?

- Kokulu taş boyama nasıl yapılır?

- Kokulu taş çerçeve yapımı

- Kokulu taş harf yapımını

- Kokulu taş biblo ve karekter yapımını

- Taş tozunda kullanılan kalıp çeşitleri

- Kokulu taş çerçeve yapımını

- Taş tozu kuruduktan sonra kalıplardan nasıl çıkarılır?

- Taş tozu dekupaj nasıl yapılır?

- Taş tozundan yapılmış çerçevenin içine resim nasıl yerleştirilir?

- Taş tozu tabanlığı ve çerçevesi nasıl hazırlanır?

öğreneceksiniz. Ayrıca;

Kokulu taş süsleme modelleri hakkında fikir edinecek, siz de kendi kullanım amacınıza göre çeşitli süslemeler yapabileceksiniz.

Ayrıca şu vidomuz da ilginizi çekebilir:

* Kokulu sabundan süsleme yapımı


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..