Ana içeriğe atla

Nevresime, yastığa, mindere ve kırlente fermuar nasıl dikilir? | Fermu dikimi

Nevresime ferrmur dikimi

Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri...

Ev işlerinizde işinize çok yarayacak bir dikim işi ve tekniğiyle karşınızdayız. Bu videomuzda sizlere nevresime fermuar dikimi nasıl yapılır? Uygulamalı olarak anlatıyoruz. Bu videomuzu izlediğinizde;

* Nevresimlerinize bir fermuarı nasıl dikebileceğinizi açık ve sade bir şekilde anlatıyoruz. 

* Ayrıca dikim öncesinde, dikiş makinesine fermuar ayağı nasıl takılır, yine uygulamalı olarak gösteriyoruz. 

Bu videoda öğreneceğiniz fermuar dikimi tekniğini başka eşyalarınızın dikiminde de uygulayabileceksiniz. Bu sayede;

* Yastık fermuar dikiminde,

* Minder fermuar dikiminde

* Ve kırlent fermuar dikiminde de aynı tekniği kullanarak ev eşyalarınıza uygulayabilirsiniz.


VİDEO:Video bölümleri:

00:00 Ön izleme 00:19 Fermuar ayağının takılması 00:31 Dikilecek bölgenin tarifi ve fermuarın yerleştirilmesi 02:06 Yerleştirilen fermuarın dikiş makinesinde dikilmesi 02:30 Fermuar başlığının takılması

Ayrıca şu vidomuz da ilginizi çekebilir:

Ay dede yastık dikimi nasıl yapılır?

* Yıldız yastık nasıl dikilir?

* Beşik cibinliği dikimi nasıl yapılır?


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..