Ana içeriğe atla

El Sanatları ürünlerimiz satışta!.. Takipçilerimize her hafta indirim kuponu!


İSTER İZLE, İSTER ÖĞREN İSTERSEN DE SATIN AL... 

TAKİPÇİLERİMİZE ÖZEL FIRSATLAR

               Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un değerli ziyaretçileri;

    Bildiğiniz üzere bir yılı aşkın bir süredir, YouTube Kanalımız'da  El Sanatlarının çeşitli kategorilerinde "Nasıl Yapılır?" tarzında uygulamalı video dersleriyle sizlerle buluşuyoruz. 

   Deri çanta yapımından, babynest dikimine kadar geniş bir kapsamda yapımını anlattığımız ürünleri sadece yapmış olmakla kalmayalım, videoda yapımını izlediğiniz ilgili ürüne sahip olma fırsatını sağlamak istedik.

    * Malumdur ki videolarımızı izleyenlerin bir çoğu ihtiyaç duyduğu bir el sanatı/el işi ürününü kendi emeğiyle yapmak ve kendi yaptığı ürünü kullanmanın mutluluğunu yaşamak için izliyor.

   * Bunun yanında zamanını faydalı bir şekilde değerlendirmek ve aile ekonomisine katkı sağlamak da cabası...

  *  Bir de buna ilaveten, kendi ürününü kendisi yapmaktan ziyade bir el sanatının nasıl ortaya çıktığını merak eden, her adımını heyecanla izleyen takipçilerimiz de var. Bu kategorideki takipçilerimiz de kimi zaman heyecanla izledikleri ve nihai şeklini beğendikleri o ürüne sahip olmak isteyebiliyorlar...

Elbette ki bu diğer amaçlarla izleyenler için de geçerli... 

Biz de bu durumu dikkate alarak, bundan böyle videolarımızda yapımını anlattığımız ilgili ürünü satışa sunuyoruz. Hemen söyleyelim ki;

Alacağınız o ürün videoda izleyeceğiniz o ürünün ta kendisi olup ilk ve son sahibi siz olacaksınız. Yani alacağınız ürünün serisi yapılmayacak... Stoktaki tek ürün olacak!..Böyle de özel bir anlam taşıyacak...

Sipariş ettiğiniz ürünün ücretsiz kargoyla gönderilecek!

Ve dahası hem YouTube kanalımızın hem de Websitemizin takipçilerine her hafta indirim kuponu... İndirim Kuponu için tıklayın...

Kısacası yeni sloganımız: İster izle, ister öğren; istersen de satın al!


El Sanatları Öğreniyorum Ürün Mağazası: www.esomagazasi.com

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..