Ana içeriğe atla

Örgüden bebek battaniyesine pazen geçirme | Elle dikiş ve makinede dikiş


VİDEO                                        ▶️ Ürünlerimizden satın almak için tıklayınız!


   Merhabalar, El Sanatları Öğreniyorum'un kıymetli ziyaretçileri...

Bu haftaki videomuzda sizlere örgüden bebek battaniyesine pazen yüz geçirmeyi anlatıyoruz. Hem elle dikim tekniğiyle hem de dikiş makinesiyle dikim tekniğiyle anlattığımız pazenden astar geçirme işlemini siz de dilediğiniz yöntemle gerçekleştirebilirsiniz.

Websitemizi yeni ziyaret ediyorsanız, bebekleriniz için kendi ellerinizle yapabileceğiniz "BEBEK EŞYASI YAPIMI" kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Böylelikle bebekleriniz için, ana kucağı, babynest, beşik kenarlığı, beşik cibinliği, bebek oyun yatağı (park yatak), anne bebek bakım çantası yapımı gibi bir çok harika ve işinize yarayacak kullanım eşyasını videolarımızı izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..