Ana içeriğe atla

Kurutulmuş çiçeklerden tablo ve çerçeve yapımı | Kurutulmuş çiçek değerlendirme

-VİDEOLU ANLATIM-

Merhabalar;

    İnternet ve YouTube ortamında kolay kolay bulamayacağınız harika bir çalışmayla karşınızdayız. YouTube Kanalımızın ve Websitemizin daimi takipçileri biliyordur; daha önce Çiçek Kurutma Nasıl  Yapılır? (tıkla izle) üzerine bir video hazırlamıştık ve orada Çiçek Kurutma Yöntemlerinden bahsetmiştik. Tabi ki yaz mevsiminde kendi ellerimizle topladığımız çiçeklerden... O videomuz da gayet güzel ilgi görmüştü.

   İşte o videomuzda, kurutacağımız çiçekleri değerlendireceğimizi ve ileride güzel bir videoyla karşınıza çıkacağımızı söylemiştik.

    Biz de öyle yaptık ve videomuzda anlattığımız yöntemle kuruttuğumuz çiçekleri değerlendirdik ve çerçeveli güzel bir kuru çiçeklerden ve yapraklardan tablo yaptık...

Güzel bir ahşap ev ve yanında balonlu bir kız çocuğu figürü... Elbette ki siz, başka figürler üzerine de çalışabilirsiniz. 

VİDEO:Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..