Ana içeriğe atla

Mevlit başörtüsü modelleriMerhabalar;

 Hoşunuza gideceğini umduğumuz  Mevlid Başörtüsü Modellerini sizlere göstermek istedik. Bu modeller kenar oyalarıyla birlikte sizlere fikir verebilir. 

Dilerseniz bu modellerden, aşağıdaki bağlantıyla satın alabilirsiniz.


MODEL 1:


Pudra rengi Mevlit Başörtüsü Modeli


oya modelleri


MODEL 2:

Mevlit Başörtüsü
Bebek Mavisi rengi Mevlit Başörtüsü Modeli

Oya nakış kısmı
Bebek Mavisi rengi Mevlit Başörtüsü Modeli / Oya nakış kısmı
MODEL 3:

Kırık Beyaz renk Mevlit Başörtüsü Modeli


Mevlid başörtüsü modeli oya kısmı
Kırık Beyaz renk Mevlit Başörtüsü Modeli / Oya kısmı>> PUDRA RENGİ MODELİ SATIN AL!

>> FİLDİŞİ (KIRIK BEYAZ) RENGİ SATIN AL!Şu videolar da size göre:

Bebek hırka modelleri


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..