Ana içeriğe atla

Aktivite BEBEK OYUN HALISI (minderi) dikimi | Babynest nasıl dikilir?
Merhabalar;

Muhteşem bir El Sanatları Eğitim videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda sizlerle birlikte babynest türünde, hareketli sarkma oyuncakları olan, son derece kullanışlı, yararlı ve rengarenk, aktivite bebek oyun halısı, diğer bir tabirle bebek oyun minderi dikimini göstereceğiz.

Siz işinizi yaparken, bebeğiniz hareketli nesneleri olan oyun minderi üzerinde içinde bulunduğu anın keyfini çıkaracak... Hem de hareketli nesnelere uzanmaya çalışarak motor kabiliyetlerinin gelişimine yardımcı olacak...

Son derece sade, akıcı, anlaşılır ve bir o kadar da eğlenceli bir videoyla bebek oyun halısı yapımını öğreneceksiniz.

Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış, süresi kısa ver her noktayı, her ölçüyü açık ve net bir şekilde belirttiğimiz  bu videoda kullandığımız başlıca malzemelerimiz:

* 100 x 100 cm ebatlarında iki adet poplin kumaş

* İki adet hulalop

* Renkli parça kumaşlar

* Biye

* Saten kurdele

VİDEO:

Şu videolar da size göre:

Oyun minderine dönüşebilen dairesel babynest dikimi

Anne Bebek Bakım Çantası dikimi

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..