Ana içeriğe atla

İğne oyası, mekik ve tığ işi yazma modelleri 2021Bu kez birbirinden güzel yazma modelleriyle karşınızdayız. Bu modelleri bire bir uygulayabilirsiniz. Dilerseniz de kendi fikirlerinizle harmanlayıp, renk, desen ve kenar modellerini değiştirebilirsiniz. Bu sayfada;

- İğne oyası yazma modellerini,

- Mekik yazma modellerini,

- Tığ işi yazma modellerini,

bulabileceksiniz...


Model 1:

5 beş yapraklı iğne oyası modeli

Yazma Modelleri


Model 2:

5'li yonca yapraklı tığ oyası modeli

Yazma modeli

Model 3:

Çiçekli tığ oyası yazma modeliModel 4:

Çiçekli tığ oyası yazma modeli 2


Model 5:

Firkete fiyonklu mekik yazma modeli
Model 6:

İğne oyası yazma modeliModel 7:

İğne oyası üç yapraklı yazma modeli
Model 8:

İkili çiçekli mekik oyası yazma modeli
Model 9:

Kelebek iğne oyası yazma modeliModel 10:

Ortası sargılı Keloğlan mekik yazma modeliModel 11:

Tek çiçekli mekik oyası yazma modeliModel 12:

Tığ oyası namaz tülbenti
Model 13:

Üç yapraklı iğne oyası yazma modeli 2

>> BEBEK PUSET ÖRTÜSÜ NASIL DİKİLİR?Şu modeller de size göre:

Örgü çorap ve patik modelleri

Bebek hırka ve yelek modelleri | Kız-Erkek bebekleri için örgü modelleri


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..