Ana içeriğe atla

Pilav demleme örtüsü dikimi | Pilav demleme bonesi (Demlematik) nasıl yapılır?

Demlematik / Pilav demleme bonesiMerhabalar;

İzlemesi keyifli, öğretici, çok güzel bir videoyla karşınızdayız!

Bu videomuzda sizlere, pişirdiğiniz pilavların demlenmesinde kullanabileceğiniz  pilav pişirme örtüsü dikimini anlattık. Demlematik veya Pilav pişirme bonesi olarak da bilinen bu aparatla pilavlarınız aheste aheste demlenecek... 

Videomuzu izleyerek sizler de kolaylıkla dikimini gerçekleştirebilirsiniz.

Videodaki anlatımdan yola çıkara sizler tasarladığımız aşağıdaki pilav demleme modellerini de yapabilirsiniz.


VİDEO:

Pilav demleme örtüsü yapımı İZLE


PİLAV DEMLEME ÖRTÜSÜ/DEMLEMATİK  MODELLERİ


Pilav demlematik
Demlematik model 1Pilav demlematik
Demlematik model 2


Pilav demlematik
Demlematik model 3


Demlematik
Demlematik model 4Pilav demlematik
Demlematik model 5Demlamatik model 6

Demlematik model 7
Demlematik modeli 8
Şu videolar da size göre:

Ay dede yastık dikimi nasıl yapılır?

Yıldız yastık nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..