Ana içeriğe atla

Bebek EMZİRME YASTIĞI kalıbı nasıl çıkarılır? | Emzirme yastığı dikimi | Hamile yastığı


BEBEK EMZİRME YASTIĞI DİKİMİ NASIL YAPILIR?


Merhabalar;

  Bebek sahibi annelerin çok ama çok işine yarayacak, iki bölümden oluşan bir video serisiyle karşınızdayız. Emzirme yastığı dikimi konulu bu videomuzun ilki kalıp çıkarma üzerine olacak...

  Bu videoyu izlediğinizde kolaylıkla dikimini yapacağımız Emzirme Yastığının (Hamile Yastığı) kalıbını çıkarabileceksiniz. 

DİKKAT: Lütfen, ölçülerin düzgün bir şekilde alınabilmesi için videoyu kesintisiz ve baştan sona izleyiniz.


VİDEO:

Şuradaki BEBEK EŞYALARI YAPIMI VİDEOLARI da size göre:

Bebek emzirme önlüğü dikimi | Bebek emzirme örtüsü nasıl dikilir?

Bebek kundak yapımı | Uyku tulumlu bebek kundağı nasıl dikilir? | Portbebe dikimi

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..