Ana içeriğe atla

Bebek emzirme yastığı nasıl yapılır? (Bebek destek minderi) Hamile yastığı


Bebek destek minderi yapımı


Merhabalar;

   Bu videomuzda bebek sahibi annelerin anne adaylarının çok işine yarayacak bir bebek emzirme yastığı dikimini anlatacağız. Diğer bir ifadeyle hamile yastığı... Üzerinde bir de şirin yastığı bulunan bu emzirme yastığını ayrıca bebek destek minderi olarak da kullanabilirsiniz.

İki bölümden oluşan bu videomuzun ilkinde EMZİRME YASTIĞI KALIBININ ÇIKARILMASINI (tıklayın) anlatmıştık. Bu ikinci bölümünde ise emzirme yastığının dikim aşamasını anlatıyoruz. Öncelikle emzirme yastığı kalıbı nasıl çıkarılır videomuzu izledikten sonra dikim videosuna geçebilirsiniz.

 Bu ürün Annelerin bebeklerini emzirme sırasında daha rahat kavrama olanağı sağlarken, bebek için de daha konforlu bir yatış pozisyonu sağlayacak.

  Ayrıca siz herhangi bir işle meşgulken, bebeğinize içine yerleştireceğiniz bu minderle güvenli  bir şeklide, sağa devrilmeden muhafaza edebileceksiniz.

Diğer el sanatları, dikim işleri ve bebek eşyası yapımı videolarında olduğu gibi kolay ve eğlenceli bir anlatım metodunu seçtik. Bu yüzden videolarımızın tamamını bir seferlik izleminiz bile en iyi sonucu almanızda fayda sağlayacaktır.

Takıldığınız yerlerle ilgili soruları videomuzun altına yorum olarak gönderebilirsiniz


VİDEO:
Şuradaki Bebek Eşyaları Yapımı videoları da size göre:

Aktivite BEBEK OYUN HALISI (minderi) dikimi 

Bebek kundak yapımı | Uyku tulumlu bebek kundağı nasıl dikilir? | Portbebe dikimi

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..