Bebek emzirme yastığı nasıl yapılır? (Bebek destek minderi) Hamile yastığı


Bebek destek minderi yapımı


Merhabalar;

   Bu videomuzda bebek sahibi annelerin anne adaylarının çok işine yarayacak bir bebek emzirme yastığı dikimini anlatacağız. Diğer bir ifadeyle hamile yastığı... Üzerinde bir de şirin yastığı bulunan bu emzirme yastığını ayrıca bebek destek minderi olarak da kullanabilirsiniz.

İki bölümden oluşan bu videomuzun ilkinde EMZİRME YASTIĞI KALIBININ ÇIKARILMASINI (tıklayın) anlatmıştık. Bu ikinci bölümünde ise emzirme yastığının dikim aşamasını anlatıyoruz. Öncelikle emzirme yastığı kalıbı nasıl çıkarılır videomuzu izledikten sonra dikim videosuna geçebilirsiniz.

 Bu ürün Annelerin bebeklerini emzirme sırasında daha rahat kavrama olanağı sağlarken, bebek için de daha konforlu bir yatış pozisyonu sağlayacak.

  Ayrıca siz herhangi bir işle meşgulken, bebeğinize içine yerleştireceğiniz bu minderle güvenli  bir şeklide, sağa devrilmeden muhafaza edebileceksiniz.

Diğer el sanatları, dikim işleri ve bebek eşyası yapımı videolarında olduğu gibi kolay ve eğlenceli bir anlatım metodunu seçtik. Bu yüzden videolarımızın tamamını bir seferlik izleminiz bile en iyi sonucu almanızda fayda sağlayacaktır.

Takıldığınız yerlerle ilgili soruları videomuzun altına yorum olarak gönderebilirsiniz


VİDEO:
Şuradaki Bebek Eşyaları Yapımı videoları da size göre:

Aktivite BEBEK OYUN HALISI (minderi) dikimi 

Bebek kundak yapımı | Uyku tulumlu bebek kundağı nasıl dikilir? | Portbebe dikimi

Değerlendirme:

Yorum Gönderme

0 Yorumlar