Ana içeriğe atla

Bebek puset örtüsü nasıl dikilir? | Bebek oto koltuğu örtüsü dikimi

Bebekler için oto taşıma koltuğumu örtüsü dikimi


Merhabalar;

Bu haftaki El Sanatları videomuzda çok kullanışlı ve ihtiyaç duyalan bir dikim işiyle karşınızdayız. Bebeklerin taşınmasında çokça kullanılan bebek puset örtüsü dikimini anlatıyoruz. Ayrıca bebek oto taşıma koltuğu olarak bilinen bu önemli eşyanıza siz de örtü dikerek bebeğinizi dış koşulların olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz.

 Halihazırda pusetlerde kendiliğinden gelmeyen sizin temin etmeniz gereken bu örtü bebeğinizi;

* Rüzgarlardan,

* Güneşin yakıcı ışınlarından,

* Nispeten soğuktan ve kısa süreli yağıştan,

* Kalabalık etkisinden,

* Ve olumsuz bakışlardan koruyabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir önemli faydası da bebeğinizin uyuyabilmesi için gerekli loş ortamı sağlamaktadır.

Bebek puset örtüsü dikimi ölçülerini de mevcuttur videomuzda. 

Pamuklu poplin kumaştan diktiğimiz bu puset örtüsünü aynı teknikle müslin puset örtüsü dikimini de gerçekleştirebilirsiniz.


VİDEO:

Şu videolar da size göre:

Aktivite BEBEK OYUN HALISI (minderi) dikimi | Babynest nasıl dikilir?

Cibinlik nasıl dikilir? Bebek beşiği cibinlik yapımı ve montajı | Cibinlik nasıl takılır?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..