Ana içeriğe atla

Kız çocukları için hırka, yelek ve süveter modelleri


Merhabalar;

Kız çocuklarınız için birbirinden güzel ve sevimli hırka ve yelek modelleriyle karşınızdayız. Tabi modellerimiz içerisinde bir adet de kız çocuğu süveter modeli bulunmaktadır.

Siz de bu modelleri aynıyla örebilir veya da kendi estetik anlayışınıza ve tarza göre değiştirebilir, geliştirebilirsiniz.

Dilerseniz bu hırka ve yeleklerden satın alabilirsiniz. Üreticiyle irtibata geçmek için tıklayınız.Model 1:

Baklava dilimi kız yelek modeli (ön görünüşü)
Baklava dilimi kız yelek modeli (arka görünüşü)

Model 2:

Ebruli ipten kız örgü yelek modeli (ön görünüş)Ebruli ipten kız örgü yelek modeli (arka görünüş)

Model 3:

Fıstık desenli kız yelek modeli (ön görünüş)
Fıstık desenli kız yelek modeli (arka görünüş)Model 4:

Zarif kız yelek modeli (ön görünüş)
Zarif kız yelek modeli (arka görünüş)

Model 5:

pirinç örgüsü kız hırka modeli
Model 6:

Saç örgüsü kız süveter modeli (ön görünüş)Saç örgüsü kız süveter modeli (arka görünüş)
Model 7:

Yakadan örme kız yelek modeli (ön görünüş)
Yakadan örme kız yelek modeli (arka görünüş)Şu modeller de size göre:

Örgü babet modelleri 2021

İğne oyası, mekik ve tığ işi yazma modelleri 2021

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..