Ana içeriğe atla

Dikiş makinesi neden ip toplar? Nedenleri- Çözüm yolları ve Dikiş makinesine ip nasıl takılır?


Dikiş makinesi ip nasıl takılır?


Merhabalar;

Yine bir dikiş makinesi eğitim videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda, dikiş makinesi kullanırken başımıza sık gelen sorunlardan biri olan dikiş makinesi neden ip toplar sorununun çözüm yollarını göstereceğiz.

Ayrıca bunla da yetinmeyip doğru bir şekilde dikiş makinesine ip nasıl takılır uygulamalı olarak göstereceğiz.

Bu videomuzda şunları da öğreneceksiniz:

* Dikiş makinesi neden alttan ip topluyor,

* Dikiş makinesi neden ip kırar,

* Dikiş makinesi alt ip gevşekliğinin sebepleri

* Dikiş makinesi mekik ayarı

* Dikiş makinesinin horozundan ip çıkması ve çözüm yolları

* Dikiş makinesinde üst ipliğin toplanması

* Masura nasıl takılır?

* Dikiş makinesi alt iplik takma nasıl yapılır?


VİDEO:

Dikiş makinesi ip toplaması
Şu videolar da size göre:

Dikiş makinesine iplik nasıl takılır?

Dikiş makinesi nasıl yağlanır?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..