Ana içeriğe atla

ŞEKER YASTIK yapımı | Bebek yastığı dikimi | Silindir yastık


Silindir yastık dikimi- Bebek yastığı


Merhabalar;

Şeker gibi bir videoyla karşınızdayız!

Bu videomuzda sizlere şeker yastık dikimini anlatacağız. Başka bir ifadeyle bebek yastığı veya da dekoratif yastık yapımı...

İster bebeğiniz için kullanın isterseniz de evinizin en güzel yerlerinde dekoratif olarak... Bu anlatacağımız teknikle şeker kırlent olarak da tasarlayabilirsiniz.

İçinde Şeker yastık ölçülerini de bulabileceğiniz videomuz son derece akıcı, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış, eğlenceli ve akılda kalıcıdır. Videomuzu atlamadan tamamını bir kez izlemeniz bile yeterli olacaktır.

Sizleri bu güzel şeker yastık modeliyle başbaşa bırakıyoruz.


VİDEO:
Şuradaki yastık dikimi videoları da size göre:

Ay dede yastık dikimi nasıl yapılır?

Yıldız yastık nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..