Ana içeriğe atla

Sürpriz-Yumurtlayan yastık dikimi nasıl yapılır? | Bebek sürpriz yastık dikimi


sürpriz yastık


Merhabalar;

Bu videomuzda son derece kullanışlı bir bebek ürünü dikimini anlatacağız. Açılınca yorgan olan yastık olarak da bilinen, bebek sürpriz yumurta yastık dikimi... Gittiğiniz her yerde ve her anda bebeğinizin en büyük yardımcısı olacak... İster seyahatte, ister gezide, ister komşu ziyaretinde... 

Dilediğiniz her yerde çanta görünümlü, fermuarlı bu şık yastığı açarak içinden çıkan parçalarla ister altını değiştirin, ister bebeğinizi dinlendirin, isterseniz de yatak olarak kullanın ve uyutun... Uykusu gelen bebeğinizi nereye yatırayım, başının altına ne koyayım, üzerine ne örteyim derdine pratik çözüm üreten bu sihirli yastık üç parçadan oluşmaktadır:

1- Bebek Alt değiştirme (alt açma) minderi

2- Bebek yastığı

3- Bebek battaniyesi

Bu ürün açtığınız gibi aynı şekilde kolayca toplayabilir, eski haline yani çanta görünümlü yastığa çevirebilirsiniz.

Bu yastık görünümlü battaniye ve sürpriz yastığı görenler çok beğenecek!

Bu pratik ürünü videomuzu izleyerek siz de kolayca yapabilirsiniz!


VİDEO:

Şu videolar da size göre:

Bebek ALT AÇMA minderi yapımı | Alt değiştirme minderi nasıl dikilir?

Bebek yastığı kılıfı dikimi nasıl yapılır? | Yastık dikimi | Bebek Yastığı ölçüleri

Pazenden bebek battaniyesi yapımı | Battaniye nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..