Ana içeriğe atla

Beli LASTİKLİ ETEK nasıl dikilir? / Anne eteği dikimi / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri

Uzun etek dikimi


Merhabalar;

Klasik ama hemen hemen herkesin beğeneceğini umduğumuz bir etek modeliyle karşınızdayız. Bu videomuzda beli lastikli etek dikimini anlatıyoruz. Kalıpsız bir etek dikimi olup, ölçüleri de video içerisinde verilmiştir. Diktiğimiz etek modelinin bedeni 54 bedendir.

Anne eteği olarak bilinen bu zarif etek lastikli anne etekleri içerisinde en güzellerindendir. Ayrıca uzun etek dikimine ilgisi olanlar için de güzel bir örnektir.


VİDEO:

Lastikli anne eteği dikimi videosu


Lastikli etek nasıl dikilir? Video bölümleri:
00:00 Lastikli etek ölçüleri 02:02 Etek kesiminin başlangıcı 03:21 Eteğin overlok makinesinde dikime başlaması 03:57 Bel kısmının lastik ölçülerinin ayarlanması ve etek lastiğinin dikimi
Uzun etek modeli


El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalının dikimi
Şuradaki etek dikimi videoları da size göre:

Asimetrik etek dikimi / Asimetrik kesim Etek modelleri

Fırfırlı Anvelop Etek dikimi ve kalıbı | Kruvaze etek | Evde dikiş nasıl yapılır?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..