Ana içeriğe atla

Dikiş makinesi TANSİYON AYARI nasıl yapılır? /A101 Singer dikiş makinesi / Dikiş dersleri / Evde dikiş

A101 Singer dikiş makinesi tansiyon ayarı


Merhabalar;

Dikiş makinesi eğitimi dahilinde gerçekleştirdiğimiz yeni eğitim videomuzda dikiş makinesi tansiyon ayarının nasıl yapılacağını anlattık. Uzun ve gereksiz ayrıntılardan arındırılmış bir şekilde en yalın ve basit haliyle anlattık. A101 Singer dikiş makinesi üzerinde anlattığımız bu dikiş makinesi eğitimi videomuzu izlediğinizde;

- Dikiş makinesinde tansiyon ayarı nedir? 

- Tansiyon ayarı neden yapılır?

- Tansiyon ayarı hangi dikiş türlerinde yapılır ve tansiyon ayarı yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

Sorularının cevabını bu videomuzda bulabileceksiniz.


VİDEO:

Dikiş makinesi tansiyon ayarı


Şuradaki dikiş ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Dikiş makinesine ÇİFT İĞNE NASIL TAKILIR | Singer çift iğne kullanımı | Dikiş eğitimi | Dikiş dersleri

Dikiş makinesi ayağı nasıl takılır? Ayak değiştirme / Singer Dikiş Makinesi Ayakları nasıl kullanılır?


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..