Ana içeriğe atla

Dikiş makinesinde CEP NASIL DİKİLİR ? / Dikiş dersleri / Dikiş eğitimi

Cep nasıl dikilir?Merhabalar;

Bu videomuzda bir çok kıyafete uygulamayabileceğiniz ( örneğin gömlek cebi dikim, pantolon cebi dikimi vs. ) dikiş makinesi vasıtasıyla cep dikimi nasıl yapılır, uygulamalı olarak anlatıyoruz. Çok akıcı, anlaşılması kolay dikiş videomuzu izleyerek siz de yapabilirsiniz.

Bu sayede dikiş ve dikiş makinesi eğitimi konusunda kendinizi de geliştirmiş olursunuz.


VİDEO:

Dikiş makinesine cep dikimi ve cep modeli


Şu dikiş ve dikiş makinesi eğitimi videoları da size göre:

Beli LASTİKLİ ETEK nasıl dikilir? / Anne eteği dikimi / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri

Dikiş makinesine ÇİFT İĞNE NASIL TAKILIR | Singer çift iğne kullanımı | Dikiş eğitimi | Dikiş dersleri

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..