Ana içeriğe atla

Dikiş makinesine ÇİFT İĞNE NASIL TAKILIR | Singer çift iğne kullanımı | Dikiş eğitimi | Dikiş dersleri

Çift iğne kullanımıMerhabalar;

Bu  haftaki dikiş makinesi eğitimi ve dikiş teknikleri video eğitimimizde Singer marka dikiş makinemiz üzerinde çift iğne nasıl takılır, çift iğneyi takarken nelere dikkat etmek gerekir çok önemli püf noktalarıyla birlikte anlattık. 

Çift iğneyi takarken dikkat edilmesi gereken çok krtik adımlar vardır. Eğer bu adımlara dikkat edilmezse iğnemiz dikiş makinesi ayağının üzerine basar ve kırılır. Videomuzda böylesine olumsuz bir sorunla karşılaşmamak için yapılması gerekenleri sade ve açık bir dille anlattık.

Ayrıca çift iğne dikişi için dikiş makinesi ayarını gösterdik ve çift iğne dikişinin hangi dikişlerde kullanıldığına dair bilgilendirdik.

VİDEO:Video bölümleri: 00:00 Çift iğne nedir? Hakkında giriş bilgisi 00:36 Çift iğnenin takılması 00:51 Çift iğneyi takarken dikkat edilmesi gerekenler 01:08 İğnenin düzgün takılıp takılmadığının kontrolü 01:18 Çift iğne nerelerde kullanılır? ve Çift iğne ayarları 02:29 Çift iğne hangi dikişlerde kullanılır?

Singer dikiş makinesi çift iğneŞu videolar da size göre:

Dikiş makinesi neden ip toplar? Nedenleri- Çözüm yolları ve Dikiş makinesine ip nasıl takılır?

Dikiş makinesi ayağı nasıl takılır? Ayak değiştirme / Singer Dikiş Makinesi Ayakları nasıl kullanılır?

Dikiş makinesi bakımı nasıl yapılır? Bakım ve dikiş makinesi yağlama | Singer

Dikiş makinesine iplik nasıl takılır?


Yorumlar

Yorum Gönder

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..