Ana içeriğe atla

Fırfırlı Anvelop Etek çekilişimizi gerçekleştirdik!
Merhabalar;

 Geçtiğimiz hafta şu sayfada duyurduğumuz, heyecanla beklediğimiz çekilişimizin ilkini gerçekleştirdik. İlkini gerçekleştirdik diyoruz, bu şu anlama geliyor ki biz, bizleri takipçilerimizle buluşturan, etkileşimimizi artıran çekilişlere devam etmek istiyoruz. Hatta daha orjinal, güzel ve sürprizler dolu etkinlikler düzenlemek istiyoruz. Elbette ki yine bu imkan ve koşullar nispetinde, sizin kanalımıza alâkanızın bir geri dönüşümü olarak...

Çekilişimize dönersek, çok güzel bir çekiliş oldu. Vadettiğimiz, kendi dikimimiz olan, kaliteli kumaştan Anvelop Eteği talihli sahibine göndereceğiz. 

Elbette ki ilk olması dolayısıyla bazı ufak tefek hatalarımız oldu, o da heyecanımızdan! Sonraları daha güzel olacak inşallah.

Bu güzel ve heyecan dolu çekilişimizi aşağıdaki bağlantıdan siz de izleyebilirsiniz.


VİDEO:

Şu videolar da size göre:

Asimetrik etek dikimi / Asimetrik kesim Etek modelleri

Fırfırlı Anvelop Etek dikimi ve kalıbı | Kruvaze etek | Evde dikiş nasıl yapılır?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..