Ana içeriğe atla

OVERLOK MAKİNESİ iğnesi nasıl takılır? / İğne ayarı / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri

Overlok makinesi iğne ayarıMerhabalar;

  Bu videomuzda, dikiş işlerimizin en önemli yardımcısı olan overlok makinesine iğnenin nasıl takıldığını pratik bir şekilde anlatıyoruz.

   Videomuzu izlediğinizde overlok makinası iğne takmayı öğrenmekle kalmayacak, iğne ayarını da öğreneceksiniz.

  Ev tipi Singer marka overlok üzerinden anlattıığımız videomuzda ayrıca Singer overlok iğne numarasını da görmüş olacaksınız.

 Bunun yanında çok önemli püf noktaları da öğrenmiş olacaksınız.

VİDEO:Overlok makinasına iğne takma işlemi


Singer 2022-14 iğne ayarıŞu videolar da size göre:

Overlok makinesi temizliği ve yağlanması | Overlok makinesi bakımı

Overlok makinesine iplik nasıl takılır? / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..