Ana içeriğe atla

Overlok makinesine iplik nasıl takılır? / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri

Overlok makinesi dersleri


Merhabalar;

Overlok makinesi ve dikiş eğitimi kapsamında bu videomuzda overlok makinesine iplik takmayı anlatıyoruz. Özellik overlok makinasına yeni başlayanlar için adım adım, son derece sade ve anlaşılır bir şekilde anlattık. Siz de bu videoyu izleyerek iplik takmayı çok kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Ayrıca bu videoyu paylaşarak bir çok kişinin istifadesine sunabilirsiniz.


VİDEO:


Video bölümleri: 00:00 Overlok makinesine takılan ipler 00:40 İplerin takılmaya başlanması 01:05 Overlok makinesinin üzerindeki sıraya göre 2 numaralı ipin takılması 03:41 1 numaralı ipin takılması 05:38 3 numaralı ipin takılması 06:57 4 numaralı overlok ipinin takılması


Overlok makinesi dersleri
Şuradaki overlok makinesi videoları da size göre:

OVERLOK MAKİNESİ iğnesi nasıl takılır? / İğne ayarı / Dikiş eğitimi / Dikiş dersleri

Overlok makinesi temizliği ve yağlanması | Overlok makinesi bakımı


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..