Ana içeriğe atla

Singer OVERLOK DİKİŞİ nasıl sökülür? / Evde dikiş / Dikiş dersleri

Singer A101


Merhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu videolarımızda bu hafta singer overlok makinesi dikişinin nasıl söküleceğini anlatıyoruz.

Bazen yanlış dikişten veya fikir değişikliğinden dolayı overlok dikişini tekrar sökmek durumunda kalabiliriz. İşte bu yüzden sizlere overlok makinesiyle yapılan dikişi nasıl kolaylıkla sökebiliriz, videomuzda anlatıyoruz.

Uygulanan bir dikiş tekrar muntazam bir şekilde sökebilmek zor olabiliyor. Sökerken kumaş yırtılabiliyor veya da deforme olabilir. Ve dikişini gerçekleştirdiğimiz etek, pantolon, bluz, gömlek vs. türü çalışmalarımız ciddi zararlar görebiliyor. Bu yüzden yapılan dikişi sökerken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Videomuz bu olası kötü durumlara karşılaşmamanız için dikişlerin söküm inceliklerini anlatıyor.

VİDEO:
Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Overlok makinesi temizliği ve yağlanması | Overlok makinesi bakımı

OVERLOK MAKİNESİ iğnesi nasıl takılır? 

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..