Ana içeriğe atla

Triko kazaktan bere ve boyunluk dikimi / Evde dikiş / Dikiş dersleri

Geri dönüşümMerhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu haftaki videomuzda bir geri dönüşüm videosu hazırladık. Kullanımdan düşen bir triko kazağı, yavaş yavaş kendini hissettiren kış aylarında giyilebilmesi için bere ve boyunluğa (kaşkol) dönüştürdük ve diktik.

Bu dikim güzel de oldu hani!.. 

Biz bu berenin ölçüsünü bebeğe göre aldık, dilerseniz siz de kendi kafa ölçünüze göre alabilirsiniz.

Püsküllü ponponlu ve zarif estetik detaylarıyla şık bir ürün ortaya çıktı. Tabi yine siz bu detayları da kendi zevkinize ve hayal gücünüze göre tasarlayabilirsiniz.

Hatta,genişçe bir kazaktan bir bebek için ilaveten bir eldiven de çıkarabilirsiniz.


VİDEO:Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Ay dede yastık dikimi nasıl yapılır?

Yıldız yastık nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..