Ana içeriğe atla

Dikiş makinesinde düğme iliği nasıl açılır? / İlik nasıl açılır? / Evde dikiş / Dikiş dersleri

Dikiş açma aparatıyla
Merhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu El Sanatları videomuzda singer marka dikiş makinesinde dikiş açma aparatı yardımıyla düğme iliği açmayı anlatıyoruz. Sade ve seri bir şekilde anlattığımız videomuzu izlediğinizde siz de kolaylıkla ilik açmayı öğrenebileceksiniz.


VİDEO:


Video bölümleri: 00:00 Hazırlık: İlik için ilik aparatıyla düğme ölçülerinin alımı 01:31 İlik açma aparatının singer dikiş makinesine yerleştirilmesi 02:00 İlik açma için dikiş makinesinin tansiyon ayarının yapılması 02:23 İlik açılacak kumaş hakkında bilgilendirilme 02.55 İlik açma ayarları ve ilik aşmaya başlanılması 05:48 Düğme iliğinin tamamlanması


Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Dikiş makinesi TANSİYON AYARI nasıl yapılır? 

Dikiş makinesinde CEP NASIL DİKİLİR ?


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..