Ana içeriğe atla

FERACE BOYU nasıl kısaltılır ve tekrar dikilir? / Evde dikiş / Dikiş dersleri

Elbise boyu kısaltmaMerhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu haftaki El Sanatları videomuzda uzun giysilerden olan feracenin nasıl kısaltılabileceğini ve tekrar orjinal gibi dikilebileceğini aşama aşama anlattık.

Bazen internetten satın aldığımız veya da hediye olarak gelen giysiler bizim üzerimize uzun gelebiliyor. Atmaya kıyamadığımız gibi öylece bir kenara koymak da içimize sinmiyor. Devreye hemen kısaltmak fikri giriyor. Bu fikir elbette ki güzel bir fikir. Bu mantıkla aynı şekilde üzerimize uzun gelen pardesülerimizi de kısaltabiliriz.

Siz de aşağıdaki bağlantıdan videomuzu izleyerek kolay ve pratik bir şekilde feracenizi ve dolayısıyla giysilerinizi kısaltabilirsiniz.


VİDEO:
Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

 

KALEM ETEK dikimi nasıl yapılır?

Muhteşem asimetrik anvelop etek dikimi

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..