Ana içeriğe atla

Pardesü kolu nasıl kısaltılır? / Evde dikiş / Dikiş dersleri

Kıyafet tadilat tamirat ve dikim


Merhabalar;

"Dikiş öğreniyorum " ve "Dikiş dersleri" konulu bu haftaki el sanatlarına ve el işlerine yönelik "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda bir pardesünün kollarının nasıl kısaltılabileceğini ve tekrar orjinal bir şekilde dikilebileceğini anlattık.

Uyguladığımız bu kesim ve dikim metoduyla palto, pardesü, mont, kaşe kaban gibi giysilerinizin kollarını da kolay bir şekilde kısaltabilirsiniz. Ayrıca bu türden giysi kısaltma videoları sizin pratiğinizi artıracaktır. Kesilecek olan kolların muntazam bir şekilde eşitlenmesi, işaretlenmesi, ölçülendirilmesi bütün bunlar dikkat edilmesi gereken aşamalar olup, lütfen videomuzu dikkatli bir şekilde ve sonuna kadar izleyiniz.

VİDEO:Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

* Ferace boyu nasıl kısaltılır?

* Torba cep dikimi nasıl yapılır?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..