Ana içeriğe atla

TORBA CEP dikimi nasıl yapılır? / Evde dikiş / Dikiş dersleri



Merhabalar;

  Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu haftaki el sanatlarına ve el işlerine yönelik "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda torba cep nasıl dikilir, diğer adıyla yan cep dikimini (gizli cep) anlatıyoruz. 

  Pantolon, pardesü, tunik, elbise ve eşofman ceplerinin dikiminde kullanılan bu cep modelini singer dikiş makinesiyle gerçekleştirdik. Siz de bu videomuzu izleyerek kolay bir şekilde dikebilirsiniz.


VİDEO:


Video bölümleri: 00:00 Dikilecek cebin kalıbının belirlenmesi ve kesimi 01:26 Cebin ölçülerinin ayarlanması 02:30 Cebin ilgili giysiye aplike edilmesi 03:00 Dikim aşamalarına geçilmesi


Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

>Dikiş makinesinde CEP NASIL DİKİLİR ? 
>Dikiş makinesinde düğme iliği nasıl açılır? / İlik nasıl açılır? 
>Çift iğne dikişi nasıl yapılır? (Reçme) Nervür dikişi 


Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..